Op. Dr. Barış Büke

 

Op. Dr. Barış Büke

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Perinatoloji Uzmanı

1980 İzmir / Urla doğumlu,

1998’de Urla lisesinden mezun oldu,

1998 yılında birincilikle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve dönemin cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL tarafından başarı plaketiyle ödüllendirildi,

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu,

2005 yılında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başladığı uzmanlık eğitimini 2010 yılında tamamladı.

2010 ve 2011 yıllarında Tokat Turhal Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak zorunlu hizmetini yaptı.

2011 yılında kadın doğum alanında ÖSYM tarafından yapılan ilk yan dal sınavını kazanarak Ege Ünv. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Perinatolojiyandal ihtisası yapmaya hak kazandı ve 2015 yılında perinatoloji yandal uzmanlığı unvanını aldı.

2015-2017 yıllarında Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde perinatolojiyandal uzmanlığı mecburi hizmetini tamamladı,

Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, Tüp Bebek Merkezi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

İngilizce bilmekte olup, ulusal ve uluslararası dergilerde ve kongrelerde yayınlanmış bilimsel makaleleri bulunmaktadır.

Bir erkek çocuk babasıdır.

 

%d blogcu bunu beğendi: